logo
dollar
euro

У Полтаві читатимуть поезію

14:00 14.11.2019 eye 341
У Полтаві читатимуть поезію

16 листопада о 16:00 у арт-пивниці "Сто доріг" презентують збірку 19-ти молодих полтавських поетів "PPS. Антологія".

Ідея такого видання виникла досить давно і була реалізована завдяки Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені О.Гончара. Відразу виникає питання: чому така назва? Мода на незрозумілі імена, данина поколінню дев’яностих чи прихильність до служителів закону?

Як виявилося, ні перше, ні друге, ані третє. За офіційною версією, "ППС" означає "Полтавська поетична спілка". До неї можуть належати (і входять) як поети-самітники (наприклад, Макаренко), так і учасники інших мистецьких об’єднань (зокрема, "Magnum Opus"). "Спілка", діючи на базі згаданої бібліотеки, дала поштовх до створення не одного вірша та не однієї творчої ідеї.

Поки що організатори не відкривають, у якій формі проходитиме презентація. Авторів у збірці багато, і кожен з них вартує того, щоб прозвучати. Багато хто з них ― учасник не одного поетичного конкурсу, фестивалю чи творчого вечору. Зокрема, Роман Повзик ― учасник Літньої літературної школи, яку щорічно організовує "Центр літературної освіти"; Анна Єгорова ― персонаж кількох теле- та радіоефірів, неодноразова учасниця всеукраїнських літературних фестивалів; Денис Стерн ― поет-космополіт, для якого не існує жодних географічних кордонів; Андрій Коновалов зовсім нещодавно повернувся зі всеукраїнського турне разом з полтавськими поетами та музичними гуртами. Одним словом, автори ― цікаві люди, які мають чим поділитися зі слухачами.

Кожному присутньому подарують презентовану збірку з автографами поетів. Вона, безперечно, стане чудовим доповненням до бібліотеки, оскільки і зміст, і зовнішній вигляд не залишать байдужими навіть прискіпливого читача. З джерел, близьких до авторів, відомо, що кінцевий варіант обкладинки обирали майже місяць з близько десяти варіантів.

ЩО: Презентація збірки "PPS. Антологія".

ДЕ: Арт-пивниця "Сто доріг" (вул. Паризької Комуни, 18)

КОЛИ: 16 листопада о 16:00

ЦІНА: 20 грн (+збірка в подарунок)

ПОДРОБИЦІ: https://vk.com/pps_poltava


Наверхнаверх