logo
dollar
euro

Лубенський "Фаворит" виходить до "фіналу чотирьох" кубка України

10:22 13.11.2013 eye 316
Лубенський "Фаворит" виходить до "фіналу чотирьох" кубка України

На минулих вихідних у Полтаві завершилися матчі півфінального етапу кубка України в групі «Б-2».

Наш сайт вже писав, що саме в цій групі зібралися усі три призери минулого чемпіонату – харківський «Локомотив», красноперекопська «Кримсода» й лубенський «Фаворит». Тому боротьба обіцяла бути як ніколи гострою. Роль аутсайдера в квартеті відводилася вищоліговій команді «Хімпромом-СумДУ». Але в кубкових змаганнях дуже часто навіть явний аутсайдер може піднести сюрпризи.

У перший ігровий день «Кримсода» з рахунком 3:0 здолала сумчан (попри «сухий» рахунок боротьба в першій і третій партії була доволі гострою), а «Фаворит» з рахунком 1:3 поступився «Локомотиву».

На наступний день спочатку харків’яни здолали «Хімпромом-СумДУ» (3:0), а в другому матчі, який багато в чому був визначальним для лубенчан, «Фаворит» здобув вольову перемогу над «Кримсодою». Після перших двох партій, програних майже без боротьби, лубенці залишили за собою наступні три.

У заключний ігровий день «Фавориту» для виходу в фінал потрібно було сподіватися на перемогу «Локомотива», який достроково здобув право там грати, над «Кримсодою», а самому перемагати сумчан. У підсумку все так і сталося. Залізничники перемогли суперника з рахунком 3:0, а лубенські волейболісти здолали сумчан з таким же рахунком.

Таким чином, «Фаворит» другий рік поспіль виходить до «фіналу чотирьох» кубка України.   


Наверхнаверх