logo
dollar
euro

Новостворений бійцівський клуб "Січ" з кубкових змагань привіз у рідні Лубни п’ять медалей різного ґатунку

10:05 13.11.2013 eye 1236
Новостворений бійцівський клуб "Січ" з кубкових змагань привіз у рідні Лубни п’ять медалей різного ґатунку

У Броварах, що на Київщині, відбувся розіграш Кубку України з кикбоксингу (ВАКО) серед дорослих. Кикбоксери вели боротьбу у місцевому спортивному манежі "ШВСМ", де вдало виступила збірна Полтавщини.

Серед збірних областей у змаганнях брала участь і команда Полтавщини, у складі якої боксувало троє лубенців, вихованців тренера Василя Галича з  бійцівського клубу "Січ" (Лубни). Цей клуб створений на базі Лубенської МГО "Федерація боксу" для гармонічного розвитку спортсменів, подальшої популяризації бійцівських видів спорту, розширення участі лубенців у змаганнях з інших видів єдиноборств.

Для проведення більшої кількості боїв на кубкових протистояннях лубенські спортсмени боксували у двох розділах: "фул-контакт" (дозволені удари руками і ногами на повну силу вище поясу) і "лоц-кік" (дозволені удари ногами по ногах).

Спочатку вдало розпочав змагання і переможно пройшов бійцівську дистанцію з "лоц-кіку" 21-річний лубенець Володимир Молчанов (вага 71 кг) і поступився лише у півфіналі, здобувши бронзову нагороду.

Лубенець Васили Галич (1993 року народження) у вазі до 75 кг у розділі "фул-контакт" дійшов до фіналу, в якому зазнав поразки, посівши високе друге місце. До речі, Василь до фіналу переміг двох майстрів спорту України, зазнавши травми ніг, і тому у головному поєдинку за "золото" змагань боровся не в повну силу.

Колишній чемпіон Полтавської області з боксу 19-річний лубенець Віталій Лазоренко, який нещодавно повернувся з армійської служби, у вазі до 86 кг в розділі "фул-контакт" легко здолав у фіналі свого суперника і здобув золоту нагороду, а в розділі "лоц-кік" поступився лише своєму візаві у фінальному поєдинку, отримавши "срібло".

Про успішний виступ лубенців розповідає їх незмінний тренер Василь Галич:
 
- Новостворений бійцівський клуб "Січ" з престижних кубкових змагань привіз у рідні Лубни п’ять медалей різного ґатунку – одне "золото", три – "срібла" і одну – "бронзу". Це не поганий виступ моїх вихованців на змаганнях такого високого рівня. Усі хлопці виконали норматив "КМС України" з кікбоксингу ВАКО і від нашого спонсора ПП "Казковий ярмарок" (с. Войниха Лубенського району) отримали в подарунок чудові іменні футболки. Ми, до речі, отримали пропозицію прийняти участь у змаганнях з напівпрофесійних поєдинків, які незабаром пройдуть у Харкові. Наразі мріємо хоча б не про достойне фінансування, а про спеціалізований спортзал, де б готувались до поєдинків. Попереду чимало цікавих змагань, але , щоб прийняти участь у них, потрібні кошти. Будемо дивитися на наші фінансові можливості.


Наверхнаверх