logo
dollar
euro

У Полтаві сьогодні святкували платники податків з податківцями

15:51 12.11.2013 eye 536
У Полтаві сьогодні святкували платники податків з податківцями

Сьогодні, 12 листопада у Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області урочисто відзначили 15-у річницю створення Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України".

Асоціація створена для захисту законних прав платників податків, підвищення рівня їх податкових знань, підвищення соціального престижу українського платника податків, створення необхідних правових та соціальних умов для залучення до підприємницької діяльності молоді та безробітних тощо.

Як повідомила голова ради Полтавського територіального відділення АППУ Тетяна Солоділова, на Полтавщині  понад 300 членів Асоціації.  Протягом останніх  трьох років Полтавським представництвом АППУ були надано 138 консультацій для платників податків, проведені 32 семінари, в яких взяли  участь майже 5000 учасників, надруковані понад 25 тисяч листівок та брошур.

Кращі платники податків у Полтавській області  під час урочистого заходу були нагороджені Почесними відзнаками Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" та облдержадміністрації.


Наверхнаверх