logo
dollar
euro

Три провідних оператори мобільного зв'язку змінили тарифи

22:11 18.07.2019 eye 30
Три провідних оператори мобільного зв'язку змінили тарифи

Усі три провідних оператори мобільного зв'язку – «Київстар», «МТС-Україна» і «Астеліт» (ТМ life :)) – змінили тарифи з початку року, повідомляє «Комсомольська правда».

«Київстар» представив нові тарифи, які діють із 24 квітня. У базовому тарифі за передплатою «Країна Київстар» введена абонплата на рівні 1,1 грн на день проти гривні на день у популярному тарифі «Супер Київстар». Але якщо раніше абонплата дозволяла говорити безкоштовно всередині мережі 70 хвилин, то з 24 квітня можна розмовляти вже 150 хвилин. Формально вартість однієї хвилини знижується. Але за даними «Київстару», за останній квартал 2012 року клієнти компанії в середньому вибалакують 498 хвилин на місяць. Для такого абонента ціни на послуги «Київстару» зростуть на 10–68%.

У березні в базовому тарифі «Астеліту» «Вільний life :)» дзвінки на телефони інших операторів зросли з 0,39 грн до 0,49 грн за хвилину. Якщо вчасно не поповнити рахунок, то стільки ж коштуватиме зв'язок усередині мережі. В іншому тарифі life :) «Божевільний день» абонплата зросла на 18% – до 1,5 грн на день.

Компанія «МТС-Україна» також змінювала тарифи (оператор називає це «корекцією тарифів»). У тарифі «МТС Перший» введена абонплата 0,5 грн на день, пакет внутрішньомережевих хвилин у послузі «Супер» подорожчав удвічі. Також компанія підняла вартість активації послуги «Супер» із 5 до 8–12 грн.


Наверхнаверх