logo
dollar
euro

Три команди з Полтавщини отримали заохочувальні призи в конкурсі "Вікна Нашого Міста"

11:53 11.11.2013 eye 405
Три команди з Полтавщини отримали заохочувальні призи в конкурсі "Вікна Нашого Міста"

Всеукраїнській шкільний конкурс "Вікна Нашого Міста", організований компанією REHAU, тривав з 1 вересня до 1 листопада 2013 року. У ньому взяли участь понад 300 команд з українських шкіл, в тому числі команди з Полтавщини.

Переможцем за результатами голосування стала команда "Ерудити" учнів 11-А класу Зачепилівського ліцею №1 з Харківської області. Переможцями за вибором Журі конкурсу стали одразу двоє учасників: команда учнів 5-6-х класів Феодосійської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів, АР Крим, та команда "Hurricane" учнів 10-А класу гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка, м. Вінниця. Компанія REHAU підготувала чудові подарунки.  Кожний член команди отримує  планшет, а їх рідні школи – вікна   REHAU для однієї з класних кімнат.

Окрім того, 11 команд (5 за результатами голосування та 6 за думкою журі) отримують заохочувальні призи – по 1 флеш-накопичувачу та бейсболці від компанії REHAU для кожного з учасників команд. Серед цих них – три команди з Полтавщини: команда Smart Bunnies загальноосвітньої школи №17 "Вибір" ім. М. Г. Неленя з м. Кременчук, команда MirEco-2013 загальноосвітньої спеціалізованої школи №5 м. Миргород та команда Veritas загальноосвітньої школа №4 м.Лубни. Компанію їм склали команди Veni Vidi Vici та  Malibu з м. Вінниця, New Vision з м. Львів, Ладомир з м. Володимир-Волинський, Ni hao REHAU з м. Одеса, REHAU Children з м. Тараща, Avrora з м. Охтирка, Українські патріоти з м. Радомишль.

До речі, учасників команди з Лубен у рідній школі вітатимуть завтра, 12 листопада об 11.30.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх