logo
dollar
euro

Податківці розповіли, як протидіють корупції у власних лавах

10:33 11.11.2013 eye 372
Податківці розповіли, як протидіють корупції у власних лавах

Нещодавно представниками обласного УБОЗ УМВС та відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області були затримані працівники відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів оперативного управління регіонального ГУ Міндоходів, які за попередньою змовою вимагали та отримали 3 000 грн. хабара за не притягнення до адміністративної відповідальності підприємця за порушення вимог податкового законодавства в сфері обігу підакцизних товарів. Наразі начальник відділу затриманий, інші фігуранти допитані в якості свідків.

Із метою попередження вчинення працівниками територіальних органів Міндоходів Полтавщини злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень, працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області з початку року проведені 409 профілактичні заходи, винесені 49 офіційних застережень за результатами службових перевірок.

ГУ Міндоходів у Полтавській області інформує, що про випадки порушення прав платників податків, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень тощо можна повідомляти у відділ внутрішньої безпеки  (м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, каб. 318-321, телефон (0532) 63-00-70).


Наверхнаверх