logo
dollar
euro

Форум директорів по фінансам від Forbes

20:05 10.11.2013 eye 379
Форум директорів по фінансам від Forbes

Форум директорів по фінансам - це головна зустріч фінансових директорів в Україні для обміну успішним досвідом та оцінки перспектив розвитку компаній в країні. Фінансова успішність окремих людей особисто та компаній - це запорука успішності економічного розвитку країни.

Організація заходу була дійсно на найвищому рівні в конференц-залі п’яти зіркового готелю Fairmont Grand Hotel в м. Києві. Рівень професіоналізму учасників також приємно вразив.

Для розвитку будь-якої країни чи міста потрібно щоб виконувалися два фактори: на територію мають приїжджати люди та вкладатися гроші. В Україні все по іншому, всі знають, що  звідси вивозять гроші та виїжджає якісне населення за кордон.

Основними темами обговорення на форумі були:

1. Значна зміна фінансової структури економіки у зв'язку з вступом до Євросоюзу. Деякі слаборозвинені заводи і фабрики дійсно стануть не конкурентними, але проте в Україну почнуть вкладати гроші Європейські компанії, бо тут значно нижчий рівень заробітної плати та великі ринки збуту. А це в свою чергу підвищить темпи економічного зростання.

2. Динаміка заробітних плат у 2014 році майже не зміниться, здебільшого ріст спостерігатеметcья тільки у сфері ІТ (інформаційні технології).

3. Повинна відбуватися диверсифікація активів відносно їх ризикованості та рентабельності, бо непрогнозованість економічного розвитку країни поглиблюється.

4. Основною задачею як фінансового директора, так і дрібного підприємця є утримання компанії в максимальній зоні рентабельності.

5. Поки в Україні ринки не сформовані - вертикальна інтеграція сфер бізнесу (повний цикл – від виробництва до продажу кінцевому споживачу) тільки починає  давати позитивні фінансові результати.

6. Проблематика об'єднання бізнесу: приклад Епіцентра та Нової Лінії.

7. В пост кризовий період з'явилася потреба в молодих керівниках, бо професіонали коштують дорого, а всі компанії мінімізують свої витрати.

8. Не можна приймати рішення щодо розвитку компанії на рівні сухих розрахунків - потрібно враховувати ідеологію.

Учасниками форуму були фінансові директори: МТС, Фармак, Смарт-Холдинг та інші гіганти фінансової думки. Знання та вміння цих людей керувати фінансами вражає. Ось вони і повинні керувати нашою країною за для економічного розвитку. І не говорити чи то за розвиток сільського господарства, чи то за збільшення робочих місць, а за те скільки держава може дати заробити грошей пересічному українцю і не важливо де саме.

Передати всю атмосферу заходу та інформацію не можливо в статті, але я з радістю, шановні читачі, відповім в соцмережах на всі ваші запитання (http://vk.com/id18805931).

Фінансовий-журналіст, бізнес-тренер  Сергій Корнієнко

forbes2

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх