dollar
euro

"Ворскла" й "Карпати" сильнішого не виявили

23:49 22.10.2017 eye 372

Матч у Полтаві між «Ворсклою» і «Карпатами» відкривав для нашої команди друге коло Чемпіонату України. У першому ж ворскляни по рахунку впевнено перемогли своїх суперників у Львові (по голу забили Міщенко й Янузі). Тому полтавський вболівальник, йдучи на стадіон, сподівався побачити лише перемогу. Але не так сталося, як гадалося.

До Полтави приїхали зовсім інші «Карпати». Львів’яни змогли відкрити рахунок вже на 4-й хвилині. Подача кутового з лівого флангу знайшла на дальній штанзі голову Зеньова – 0:1. У цьому моменті не найкращим чином зіграли захисники і воротар полтавської команди. «Ворскла»  кинулася відігруватися і це їй вдалося зробити доволі швидко. Чеснаков головою замкнув подачу з кутового від Ребенка – 1:1.

Після такої увертюри команди просто не мали права «сушити» гру. І не стали. Одна атака змінює іншу, футбол нагадує гойдалки. У таких випадках гол – справа часу. Єдине питання – хто заб’є першим. Цьго разу щасливий квиток витягнули «Карпати». Костевич потужно пробив метрів з 35-ти, а Непогодов, який вийшов трохи вперед із воріт, нічим зарадити не зміг – 1:2. Полтавцям знову довелося проявляти характер. Спочатку міг забивати Яховіч -  львів’ян виручив Ілющенков. Але й він виявився безсилим на 41-й хвилині, коли Даллку з близької відстані головою замкнув подачу Громова зі штрафного.

Другий тайм видався менш насиченим на події. Гра лише фрагментами нагадувала ту, за якою глядачі спостерігали в першому таймі. Команди частіше брали паузи. Потенційні моменти для того, щоб здобути перемогу, все ж мали як полтавці, так і львів’яни. Але на перемогу не награли ні перші, ні другі. 2:2 – перше коло в Полтаві відкрито бойовою нічиєю.