logo
dollar
euro

Правоохоронці повідомили, що чоловік зниклої 5 листопада Людмили Мішоної зізнався в її вбивстві

12:44 09.11.2013 eye 2151
Правоохоронці повідомили, що чоловік зниклої 5 листопада Людмили Мішоної  зізнався в її вбивстві

31-річна Людмила Мішина зникла 5 листопада. Про це тоді в Октябрський райвідділ міліції Полтави заявив її 28-річний чоловік.

За вказівкою керівництва УМВС Полтавщини, для пошуків жінки залучили максимальну кількість правоохоронців з усіх райвідділів Полтави, міського управління, НДЕКЦ, апарату УМВС області, кінологічної служби та інших. Активну допомогу міліції надавали колеги зниклої жінки та представники мас-медіа.

Після проведення  усіх необхідні слідчі дії, міліціонери встановили всі подробиці того дня зникнення і знайшли жінку мертвою. Доказова база, яка по краплинках була зібрана оперативниками та експертами, вказувала, що вбивство скоїв чоловік. Коли правоохоронці пред’явили йому аргументовані докази, зізнався у вбивстві та детально розповів усі подробиці  тяжкого злочину.

Чоловік розповів, що 5 листопада близько 12-ої години забрав дружину з роботи та машиною відвіз, начебто на відпочинок, до лісу, поблизу с.Терентіївки Полтавського району. Близько 13-ої години на ґрунті ревнощів між ними виникла сварка, в ході якої чоловік вбив дружину. Він вдарив Людмилу монтировкою по голові. Потім закопав тіло жінки поблизу місця злочину. Увечері 7 листопада він показав це місце слідчо-оперативній групі.

За умисне вбивство чоловік має понести покарання. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років, повідомляють у ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Так батько зробив сиротою свою шестирічну доньку-першокласницю.  Подейкують, що чоловік мав коханку. На жаль, він не обрав цивілізованого виходу із складної  сімейної ситуації.


Наверхнаверх