dollar
euro

"Ворскла" заганяє себе у тупик

6:58 23.09.2017 eye 71

Полтавська "Ворскла" знову не змогла порадувати своїх уболівальників, лише на останніх хвилинах гри уникнувши поразки у матчі з "Таврією".

Помилки Долганського в останніх матчах змусили тренера звернути увагу на інших голкіперів з обойми. Свій шанс зарекомендувати себе отримав Непогодов. Зникли із стартової одинадцятки прізвища головних розчарувань весняної частини – Ребенка і Куценка. Креативу мали додавати Маркоскі та Скляр, фланги були за Кривошеєнком та Сілюком. Лагос, Ткачук, Даллку і Пердута мали становити оборонний мур, а обов’язок забивати голи покладено на Громова.

На старті поєдинку, який розпочався у досить помірному темпі, команди обмінялися небезпечними моментами – вихід віч-на-віч Шиндера своєчасним виходом з воріт ліквідував Непогодов, а Кахриман витяг м’яч з під перекладини після пострілу зі штрафного від господарів.

"Ворскла" ненадовго заволоділа ініціативою. Дуже добре працювала зв’язка Пердута-Кривошеєнко на правому фланзі. Як наслідок – кілька перспективних атак, які так і не завершились акцентованим ударом по воротах. Господарі ніяк не наважувались взяти відповідальність за пробиття на себе, а коли діватись було нікуди і залишалось лише бити, на заваді ставав захист гостей.

Період з 30-ї по 35-ту хвилину значно оживив розімлілі весняною погодою трибуни. Спочатку після розіграшу кутового Маркоскі з-за меж штрафного майданчика потужно приклався до м’яча, на заваді якому став Гуменюк. У боротьбі з Громовим гравець "Таврії" зіграв рукою – пенальті. Артем чітко реалізував одинадцятиметровий. Та раділи прихильники біло-зелених недовго. Вже за три оберти стрілки Фещук подачею з флангу знайшов руку Пердути – пенальті у відповідь. Назаренко у таких випадках шансів голкіперам не залишає – 1:1. До кінця тайму рахунок не змінився, хоча арбітр відверто пробачив гостей, не свиснувши явний фол Шиндера на Даллку. Схоже, ліміт пенальті було вичерпано.

В перерві Свистун проводить подвійну заміну. "Ворскла", безумовно, виглядала краще опонента не в останню чергу завдяки хорошій взаємодії старанного Скляра і активного Маркоскі в центрі поля. Тренер полтавчан знімає молодого Олександра і випускає свого улюбленця Куценка. Замість Сілюка, з флангу якого загрози воротам Кахримана майже не було, виходить Ребенок, який так і не оговтався від зручної розкішної лавки "Металіста".

За інерцією другий тайм ворскляни розпочали активніше. Піком активності став звичний промах Куценка із убивчої позиції. Як можна з п’яти метрів не влучати у семиметрові ворота – не дасть відповідь ніхто. Витримавши тиск господарів, гості просто і невимушено вийшли вперед. Спочатку Назаренко перевірив на міцність перекладину полтавських воріт, а уже за кілька хвилин Шиндер переграв на другому поверсі Ткачука, скинув кулю на Фещука, а Максим, продефілювавши кілька матрів з почесним ескортом у вигляді захисту ворсклян, вразив нижній кут воріт Непогодова.

До честі біло-зелених, вони не здалися після такого психологічного удару. Численні проходи по флангах, що закінчувалися навісами та прострілами, змусили добряче понервувати захисників гостей. Інша справа, що замикати подібні зусилля було нікому – високого фактурного гравця на позиції центрфорварда просто немає. Це першим зрозумів Чеснаков. Спочатку Володимир перевірив пильність стража воріт "Таврії", а потім на допомогу Кахриману прийшла штанга – 1:1 по ударах в каркас.

На останні хвилини виходить замість Лагоса Будник – ва-банк від Свистуна. І першим дотиком Євген відправляє м’яч у сітку! Це Куценко заробив небезпечний штрафний на відстані пари метрів від лінії штрафного майданчика точно по центру. Будник чітко пробив над стінкою – 2:2. Кінцівку матчу господарі провели в атаках, та гості втримали нічию.