logo
dollar
euro

Влада Полтавщини намагається втримати в регіоні стабільність цін на овочі

11:37 08.11.2013 eye 302
Влада Полтавщини намагається втримати в регіоні стабільність цін на овочі

Сьогодні, 8 листопада, між Полтавською облдержадміністрацією та одним із потужних підприємств - виробників картоплі і овочів регіону ТОВ "Агротех-Гарантія" з Миргородщини підписаний Меморандум порозуміння щодо забезпечення стабільної ситуації на ринку овочевої продукції.

Голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко відзначив, що підписанням Меморандуму великий виробник зобов’язується не допускати необґрунтованого підвищення оптово-відпускних цін на овочі. У свою чергу Полтавська ОДА береться сприяти розвитку ринкових відносин у сфері виробництва та реалізації картоплі і овочів, забезпечуючи захист інтересів і виробника, і споживачів на Полтавщині.

Обсяги формування регіональних резервів товариством "Агротех-Гарантія" за підписаним документом становлять: картоплі - 200 т; моркви -50 т; цибулі - 50 т. Господарство взяло на себе зобов'язання в межах Меморандуму не допускати необґрунтованого підвищення оптово-відпускних цін; забезпечувати споживачів області через власну мережу та роздрібну торгівлю картоплею та овочами, надаючи  перевагу   забезпеченню потреб закладів освіти, медицини та соціальної сфери.

Меморандум діятиме у відкритому режимі. Отже, до нього зможуть приєднатися інші виробників овочевої продукції.


Наверхнаверх