logo
dollar
euro

Архітектори ПолтНТУ показали клас на міжнародному конкурсі в Одесі

10:25 08.11.2013 eye 1290
Архітектори ПолтНТУ показали клас на міжнародному конкурсі в Одесі

Із 30 жовтня до 2 листопада 2013 року в Одесі проходи XXII Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних і художніх спеціальностей вищих навчальних закладів.

У заходах, які складались із конкурсу випускних кваліфікаційних робіт з архітектури та дизайну, науково-методичної конференції "Архітектурна освіта XXI століття: досвід, проблеми, перспективи", конкурсу навчальної літератури, взяли участь студенти та науковці архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

На розгляд журі огляду-конкурсу були представлені робти полтавців за широкою тематикою: проекти житлових і громадських будівель, планувальні рішення міських кварталів, екопоселень та адміністративних районів, садово-паркова кераміка тощо. Переважна більшість цих робіт розроблена для реального середовища і спрямовані на розвиток інфраструктури ПолтНТУ, Полтава, міст та адміністративних районів Полтавської області, інших міст України.

Результати огляду-конкурсу для архітектурної школи ПолтНТУ вкотре продемонстрували потужний потенціал. Усі проекти, подані на конкурс відзначено нагородами, а саме: дипломами 1-го ступеня – 18 робіт, дипломами 2-го ступеня – 2 роботи.

архутекториПроект на тему "Стабілізація містобудівної структури центральної історичної частини м. Полтава (із впорядкуванням мережі об’єктів культури)"


Наверхнаверх