logo
dollar
euro

118,5 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

8:05 08.11.2013 eye 264
118,5 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Полтавській області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків.

У ході цієї роботи, впродовж січня – жовтня 2013 року підрозділами податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Полтавській області було проведено 2289 документальних перевірки суб’єктів господарювання.

За результатами контрольно-перевірочної роботи до бюджету донараховано близько 476 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – понад 152 млн.грн. Зменшено залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ в сумі – 4 млн.грн.

Із донарахованих сум на разі до бюджету сплачено 118,5 млн.грн., - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх