logo
dollar
euro

Надходження від акцизного податку на Полтавщині зросли більш ніж на 254 млн.грн.

8:41 06.11.2013 eye 445
Надходження від акцизного податку на Полтавщині зросли більш ніж на 254 млн.грн.

За повідомленням управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Полтавській області в січні-жовтні 2013 року до Державного бюджету надійшло понад 5,5 млрд.грн. акцизного податку, що більш ніж на 254 млн.грн., або на 4,8% перевищує показники відповідного періоду минулого року.

Сума акцизного податку сплачена впродовж звітного періоду за: алкогольні напої становить – більш ніж 5 млн.грн, тютюнові вироби – понад 3,8 млрд.грн., нафтопродукти – більш ніж 1,5 млрд.грн.

З метою запобігання нелегальному продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у січні-жовтні 2013 року працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у Полтавській області проведено 132 фактичні перевірки суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів. За результатами даних перевірок прийнято рішення про застосування фінансових санкцій на суму 603,6 тис. Грн., - інформує Головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх