logo
dollar
euro

Екологічна прокуратура повертає заповідні землі Полтавщині

14:42 04.11.2013 eye 405
Екологічна прокуратура повертає заповідні землі Полтавщині

Кобеляцький районний суд задовольнив чотири позови Кременчуцького міжрайонного екологічного прокурора про повернення до державної власності 0,4 га земель в межах прибережної захисної смуги Дніпродзержинського водосховища.

Вказані земельні ділянки входять до складу регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», що на Полтавщині.

Суд погодився з доводами прокурора про численні порушення вимог земельного, водного, природно-заповідного законодавства при розпорядженні заповідними землями Кобеляцькою районною державною адміністрацією.

На даний час вживаються заходи до виконання рішення суду.

Довідково: Кременчуцькою міжрайонною екологічною прокуратурою у квітні-травні поточного року до суду пред’явлено 22 позовні заяви про скасування розпоряджень голови Кобеляцької РДА, визнання недійсними державних актів та повернення у державну власність земель ландшафтного парку, з яких 5 уже задоволено. Загальна площа незаконно виділених земель складає 2,8 га.

Крім того, до суду направлено обвинувальний акт відносно заступника начальника районного відділу Держземагенства в Полтавській області за фактом зловживання службовим становищем в особистих інтересах та інтересах третіх осіб під час погодження документації на передачу земель природно-заповідного фонду України у приватну власність, - повідомляє прес-служба Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури.


Наверхнаверх