logo
dollar
euro

Влада Великої Багачки намагалася перешкодити Олегові Сиротюку провести зустріч із громадою

13:20 04.11.2013 eye 929
Влада Великої Багачки намагалася перешкодити Олегові Сиротюку провести зустріч із громадою

1-2 листопада 2013 року народний депутат, уповноважений від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Полтавщині Олег Сиротюк провів низку зустрічей із громадами Полтавщини. Але у селищі Велика Багачка нардепу не надали приміщення.

1 листопада 2013 року Олег Сиротюк провів зустрічі з громадами селищ Диканька, Опішня та Шишаки. Нардеп прозвітував перед громадами за рік діяльности в парламенті й вислухав проблеми людей. Місцеві мешканці розповідали депутату про низьку вартість оренди земельних паїв, про безчинства місцевих чиновників, затримки у виплатах зарплатні й складність пошуку робочих місць. Не менш цікавило громаду й питання підписання Україною угоди про Асоціяцію з ЕС.

2 листопада 2013 року Олег Сиротюк зустрівся з мешканцями селищ Велика Багачка, Семенівка та міста Комсомольськ. Влада Великої Багачки намагалася перешкодити депутату зустрітися з людьми. Місцеві органи самоврядування зобов'язані надавати приміщення. Селищна рада запропонувала провести зустріч у залі на околиці селища, куди б пенсіонери не змогли дістатися. На депутатське звернення надати приміщення в селищній раді в усній розмові свободівцям заявили: зал не нададуть, бо, мовляв, ковролін коштує дорого, а його – затопчуть. Спілкувався нардеп із громадою під стінами органу місцевого самоврядування.

"Зарозуміліший навіть не той Янукович, що в Києві, а ці маленькі януковичі тут, на місцях. Проте громаду це не зупинило і ми провели зустріч під стінами селищної ради. Тепер будемо писати відповідні звернення в прокуратуру. Поцікавимося й вартістю ковроліну для народу. В Опішні до мене підійшов чоловік і попросив розповісти всім, що слово "виборці" неправильно потрактовано як політиками, так і пересічними громадянами. Його потрібно розшифровувати: ви – борці. Саме в руках людей лежить влада, вони повинні контролювати та керувати діями своїх обранців і в жодному разі не боятися чинуш. Це чинуші мають боятися, що громада буде незадоволена їхньою роботою. А місцевим князькам просили передати – ваша влада не вічна!" – наголосив народний депутат України Олег Сиротюк, - повідомляє прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх