logo
dollar
euro

Гравець «Динамо» забиває за збірну України

17:21 03.11.2013 eye 464
Гравець «Динамо» забиває за збірну України

Чоловіча збірна України з гандболу продовжує свою участь у відбірковому кваліфікаційному турнірі до Чемпіонату світу 2015-го року.

Після перемоги над Люксембургом у другому турі наша команда приймала на своєму майданчику в Запоріжжі збірну Словенії. І хоча номінально до матчу фаворитами вважалися все ж гості, збірна України спромоглася на сенсацію, перемігши грізного суперника з рахунком 32:28. Прийняв участь у матчі й єдиний представник у головній команді країни від полтавського «Динамо» - Андрій Васюк.

Андрій допоміг партнерам, реалізувавши два семиметрових кидки. У першому таймі після промаху Миколи Стецюри головний тренер збірної Андрій Портний прийняв рішення про зміну пенальтиста. На майданчик вийшов Васюк і впевнено переграв воротаря словенців. У другому таймі динамівець також впевнено реалізував свою спробу в дуже важливий момент, коли словенці наблизилися до нашої збірної на відстань двох м’ячів.

Таким чином, після двох турів саме збірна України очолює свою відбірну групу, випереджаючи на два очки своїх головних конкурентів – збірну Словенії й збірну Швейцарії.


Наверхнаверх