logo
dollar
euro

22 листопада нагородять лауреатів обласної премії імені Лялі Убийвовк

9:53 02.11.2013 eye 302
22 листопада нагородять лауреатів обласної премії імені Лялі Убийвовк

Цього дня мають відбутися урочистості з нагоди 95-річчю від дня народження Героя Радянського Союзу Олени Костянтинівни і будуть нагороджені перші лауреати іменної премії.

Нагадаємо, що цього року премія імені Лялі Убийвовк була встановлена за пропозицією фракції Компартії України у Полтавській обласній раді. За результатами голосування лауреатами премії Полтавської обласної ради імені Лялі Убийвовк у 2013 році стали:

- у номінації "У житті завжди є місце подвигу" - член Київської районної організації ветеранів м. Полтави, ветеран Збройних сил Володимир Юдін;

- у номінації "Ім’я твоє невідоме, подвиг твій безсмертний" - ветеран праці, голова Кременчуцької районної організації ветеранів Іван Паліївець;

- у номінації "Пам’ять, відтворена музами" - вчитель Полтавської загальноосвітньої школи №10 ім. В.Г.Короленка Антон Мартинов.

Оргкомітет порушив клопотання перед головою обласної ради про нагородження Почесною грамотою обласної ради за вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді та активну громадянську позицію вчителя історії Лохвицької гімназії №1, керівника Музею історії школи Тамари Журавель.

Премія встановлена для відзначення жителів області за вагомий особистий внесок у збереження патріотичних традицій, утвердження спадкоємності, патріотичне виховання підростаючого покоління. На жаль, концепція премії виглядає однобокою і відбиває ідеологію лише одного політичного утворення. Вона не є об’єднавчою, адже не відбиває поглядів більшості полтавців на патріотичну складову виховання та традицій. 


Наверхнаверх