logo
dollar
euro

Леонід Соболєв: "Як людина в 22 роки очолює КДК?"

17:44 01.11.2013 eye 597
Леонід Соболєв: "Як людина в 22 роки очолює КДК?"

На матч 16 туру першої футбольної ліги України ФК Полтава, на знак протесту проти дій арбітрів, не з'явився на гру до Тернополя.

Наступна неявка, автоматично означала б зняття полтавського клубу зі змагань. Однак, до цього, схоже, справа не дійде, і друга команда міста не зникне з футбольної мапи України. Принаймні на наступну гру до Донецька "Полтава" їде. Про це розповів в інтерв'ю каналу Футбол президент містян Леонід Соболєв.

- На гру їдемо. Поспілкувався з Поповим і суддівським комітетом, але з КДК не зміг, їздив представник. Та й бажання великого не було з ними спілкуватися, з дитячим садком цим... Як людина в 22 роки очолює КДК? Давайте реально будемо говорити: що він бачив у футболі, що він досяг? Це перше питання. У нас зараз Прем'єр-лігу судить п'ять арбітрів. Звідки ці двоє суддів взялися, з першої ліги, правильно? Про Першу лігу ми забули. Взяли забрали найкраще з першої ліги, поставили 5 туди, щоб вони по полю не бігали, а за воротами стояли, образно кажучи, з одного і другого боку.

Але цей пробіл адже треба було кимось відшкодувати. Або підготувати, а потім вводити туди п'ять суддів... Кажуть, святе місце порожнім не буває, і сюди прийшли люди, яким по 25 років, які навіть у футбол не грали і останній раз вдарили по м'ячу, напевно, в піонерському таборі і школі. І прийшли судити першу лігу. Їм треба було область, район посудить, "Шкіряний м'яч", який за Радянського Союзу був! Люди раніше, щоб потрапити в першу лігу, йшли до цього 7-8 років, а у них цей крок вийшов за один рік! Попов це прекрасно розуміє, він багато чув. Створили, якщо правильно сказати, Ватикан.


Наверхнаверх