logo
dollar
euro

На Полтавщині на роботі тяжко травмувався чоловік

11:08 31.10.2013 eye 1010
На Полтавщині на роботі тяжко травмувався чоловік

Сталося це вчора в 15.00 у селі Качанове Гадяцького району.

До реанімаційного відділення Гадяцької центральної районної лікарні госпіталізований 30-річний чоловік, на якого обвалилася земля, коли виконував трудові обов’язки.  Постраждалий поступив у лікарню з діагнозом політравма, закрита травма тазу, закритий перелом лівого стегна зі зміщенням, шок І ступеня. Стан здоров’я чоловіка тяжкий.

Протягом цього року в Гадяцькому районі, за інформацією теруправління Держгірпромнагляду, на роботі травмувалися 7 чоловік. Це на 2 більше, ніж у відповідний період минулого року.  Загалом за 9 місяців 2013 року на підприємствах області травмувались 153 працівників, серед яких 17 – смертельно. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість нещасних випадків загального травматизму на виробництві області зменшилась на 6 випадків. Разом з тим, кількість людей, які загинули  на робочих місцях зросла майже на 55% (11 випадків за аналогічний період 2012 року).

Покращити стан промислової безпеки та охорони праці на підприємствах області мають намір територіальне управління Держгірпромнагляду у Полтавській області та Полтавське обласне об’єднання організацій роботодавців і регіональне відділення УСПП. 29 жовтня їх керівники підписали відповідну угоду про співробітництво.


Наверхнаверх