logo
dollar
euro

У Полтаві згадували Штірліца і грали на волинці

9:44 30.10.2013 eye 360
У Полтаві згадували Штірліца і грали на волинці

27-ого жовтня у арт-пивниці "100 доріг" відбувся концерт інструментального тріо "Spiel de Trоis" з міста Харкова.

І в цьому не було б нічого незвичного, якби не репертуар цього молодого і дуже неординарного гурту і той аншлаг, який вони викликали. Грали ж бо харків’яни класику – милозвучний Гайдн, швидкий Вівальді, стихійний Бах – і були сприйняті на ура тими, хто вирішив познайомитися з музикантами.

Далі баян Олександра Мовчана, скрипка Марії Богуславської і віолончель Олега Шейни переносили нас у різні часи і країни. "Чардаш" Монті цілком гармонійно поєднувався з "Кармен" Бізе, мелодії з "Сімнадцяти миттєвостей весни" переходили у "Місію неможливу" і навпаки.

4
Астор П’яццола, Віктор Губанов, Даніїл Крамер – мелодії переливалися, прізвища і шедеври звучали один за іншим у кругообігу музики. До кожного твору Олександр робив пояснення, розповідав історію зі своїх подорожей чи минулих виступів.

Далі продовжили своїми власними мелодіями і кількома ірландськими мотивами (особливо присутніх порадувала волинка, котру, як і обіцяли у анонсах, продемонстрували і застосували).

На "біс" харків’яни виконали один з творів гурту, де грають Марія Богуславська і Олександр Мовчан – "Spiritual Seasons". Концерт був динамічним, але не надто швидким. Проте не став він і затягнутим. 

1
Для незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" цей захід став першим, де все повністю зосереджено на музиці, жодного натяку на літературу, кіно чи інші сфери культури. І музику не мейнстрімну. Було радісно бачити заповнений зал (організаторам довелося сидіти у куточку за барною стійкою). І ці місця є найбільшою подякою і нагородою. Ми згодні навіть сидіти на підлозі – аби лишень такі гурти як "Spiel de Trоis" і багато інших, яких ми ой як хочемо привезти в Полтаву, знаходили свого слухача.

"Львівська кав’ярня", музичний магазин "Імпреза" і "Оперативная фотопечать" стали нашими партнерами й допомогли у тому, щоб такий захід став реальністю.

А попереду ще багато культурних проектів, над реалізацією яких ми вже працюємо. Далі буде…


Наверхнаверх