logo
dollar
euro

Полтавські комуністи залучили до політичного дійства дітей

14:27 28.10.2013 eye 574
Полтавські комуністи залучили до політичного дійства дітей

27 жовтня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання молоді комуністи Полтавщини провели урочисті збори та святковий концерт присвячені 95-й річниці Ленінського комсомолу.

Нічого протизаконного в цьому не було, адже Полтавська облрада з "подачі" комуністів прийняла рішення про відзначенні річниці давно розпущеної  політичної організації з неоднозначним минулим. Однак, наша держава позиціонує себе як демократична. Тож, кожен має самостійно визначатись з підтримкою тієї чи іншої політичної сили. Отже, бажають люди святкувати – хай святкують у своїй ідеологічній компанії. Та неприпустимим є несвідоме або примусове залучення дітей та й дорослих до політичних акцій. На жаль, полтавські комуністи  залучили до своєї акції дітей, про що й повідомили: "учасників урочистих зборів привітали змістовним концертом артисти Полтавської обласної філармонії та дитячі самодіяльні колективи міста".

комуняки
До речі, у 2007 році Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила Резолюцію 1549 "Функціонування демократичних інституцій в Україні" і в ній ще тоді зазначила, що "Асамблея занепокоєна  повідомленнями про залучення неповнолітніх у масові політичні акції,  що є порушенням Конвенції  ООН про права дитини. Асамблея наголошує, що така практика  є  неприйнятною, та  закликає всі політичні сили України дотримуватися вказаної Конвенції, стороною якої Україна є".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх