logo
dollar
euro

Мамай знайшов час вшанувати загиблих, для живих він зайнятий

11:13 28.10.2013 eye 992
Мамай знайшов час вшанувати загиблих, для живих він зайнятий

Сьогодні 28 жовтня, у День 69-річниці визволення України від фашистських загарбників, у Полтаві відбулося покладання вінків і квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави.

Загиблих визволителів вшанували голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот, ветерани Великої Вітчизняної війни, Збройних сил та праці, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, депутати, представники трудових колективів, духовенства, військові, студенти та учнівська молодь, повідомляє прес-служба облради. Серед них був і міський голова Полтави Олександр Мамай.

Безумовно, вшанування тих, хто загинув за Україну, справа потрібна і благородна. І пан Мамай бере у кожному такому заході участь. Однак, з моменту свого обрання на посаду міського голови, він практично ніколи добровільно з виборцями не зустрічається. Сайт міської влади про жодні проблеми міста не повідомляє.

А тим часом, сьогодні мешканці селища Червоний Шлях, попередньо повідомивши про мітинг, дуже хотіли зустрітися з міським очільником, адже він так і не спромігся публічно відповісти на звернення міністра освіти Дмитра Табачника щодо можливості відновлення навчального процесу у селищній початковій школі-філії ЗНЗ №12. Крім того, мешканців Червоного Шляху тривожить наступна зима, в яку вони входять з не відремонтованим  "серпантином" та ненадійним транспортним сполученням.

На жаль, мітингарям повідомили, що міський голова надто зайнятий, щоб із ними зустрітись і в будівлю осередку міської влади їх не пустили. Начебто, мер готовий призначити зустріч на 15.00. Маючи мало надії на такі обіцянки, люди пішли до обласного голови – він виявився більш доступним хоча б у телефонному режимі. Будемо стежити, чим закінчиться протистояння між виборцями та владою.


Наверхнаверх