logo
dollar
euro

Брати Капранови привезли у Кременчук "Мальовану історію України"

6:46 28.10.2013 eye 397
Брати Капранови привезли у Кременчук "Мальовану історію України"

Відомі письменники і видавці зустрілися із студентами місцевого національного університету ім. Остроградського та презентували для студентської молоді, ЗМІ та патріотичної громадськості наддніпрянського міста свою нову книгу "Мальована історія незалежності України".

У презентації взяв участь й актив Кременчуцького міського об’єднання товариства української мови "Просвіта" ім. Тараса Шевченка. Видавці прагнули донести до читача українське буття  від 7 тисяч років до нашої ери й дотепер. У "Мальованій історії незалежності України" - 80 сторінок. Книгу вибудовано за хронологією державності й присвячено історичним особистостям, які уособлюють той чи інший час, опис самих історичних подій налаштовано під сучасного читача. На кожному розвороті – мапа України, по якій можна спостерігати, що саме відбувалося з територією держави й також на кожному розвороті – комікси з малюнками. Малюнки мають пояснити читачу особливості того чи іншого героя або часу, про який йдеться.  Книгу погоджували відомі українські історики Іван Патриляк і Володимир В’ятрович, оскільки самі брати Капранови за фахом ― математики.

Активісти  Кременчуцької "Просвіти" закликали мешканців Кременчука купувати цей цікавий інтелектуальний продукт, процитувавши відомого мецената Євгена Чикаленка "легко любити Україну до глибини своєї душі, але важко до глибини своєї кишені". До речі,як повідомлялося на презентації, у Кременчуці "Мальовану історію України" всі бажаючі матимуть  змогу придбати  у книжковому супермаркеті. Також її можна купити і в Інтернеті, - інформує прес-центр Полтавського обласного об’єднання товариства української мови "Просвіта" ім. Тараса Шевченка.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх