logo
dollar
euro

У Миргороді на суботнику знайшли пістолет

7:26 26.04.2013 eye 28
У Миргороді на суботнику знайшли пістолет

У Миргороді 19 квітня, під час проведення «Всеукраїнського суботника», мешканці одного з будинків знайшли пакунок із пістолетом. 

Він був захований між бетонними плитами. Знахідку передали в міліцію.

****

20 квітня, у День довкілля, на території Дейманівського сільської ради Висаджували соснові сіянці. До акції «За чисте довкілля» долучилися дев’ятикласники школи №1 м.Пирятина. Як правильно висаджувати сіянці, показували працівники лісгоспу.

****

У селі Великий Кобелячок Новосанжарського району сталася пожежа. Пожежників викликали сусіди. На жаль, рятувальники, що прибули для ліквідації пожежі, виявили вже тіла двох загиблих.

****

До Лубенської клінічної центральної міської лікарні з опіками 2 - 3 ступенів (40%) обох стегон, сідниць, лівої руки та живота госпіталізували 81-річну жінку. Пенсіонерка попеклася через загорання одягу ПРИ СПАЛЮВАННІ ЛИСТЯ на власному подвір’ї.

****

У Диканській картинній галереї імені Марії Башкирцевої презентували історико-краєзнавчу книгу "Диканщина. Історичний нарис». Вона присвячена 90-річчю утворення району. Видання містить близько 600 сторінок і понад 300 фотоілюстрацій.


Наверхнаверх