logo
dollar
euro

Полтавська ОДА купить у депутата Лубенської міськради ігрові майданчики

13:38 27.10.2013 eye 653
Полтавська ОДА купить у депутата Лубенської міськради ігрові майданчики

Управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської облдержадміністрації 15 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з Віктором Манжарою на закупівлю синтетичної трави і обладнання для облаштування ігрових майданчиків. Вартість товару складає 0,79 млн грн. Про це, з посиланням на "Вісник державних закупівель", повідомляє видання "Наші гроші".

У Віктор Манжара, котрий є депутатом Лубенської міської ради від Партії регіонів, область замовила синтетичну траву та спеціальне обладнання для облаштування ігрових майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42  та їх монтаж.  У тендерній документації відсутній детальніший опис предмету закупівлі, зокрема обладнання для ігрових майданчиків.

Дві пропозиції були відхилені. Пропозицію ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики", яка була дорожчою на 740 грн., відхилили через відсутність інформації, що учасник доставить товар за адресою замовника і змонтує його власним коштом, також через відсутність довідок. Інший конкурент "Контрактстрой" хотів за товар на 0,12 млн. грн. більше.


Наверхнаверх