logo
dollar
euro

Розробники проектів розвитку місцевого самоврядування з Полтавщини зможуть стати у Польщі експертами

13:59 26.10.2013 eye 351
Розробники проектів розвитку місцевого самоврядування з Полтавщини зможуть стати у Польщі експертами

Сьогодні, 26 жовтня, голова обласної ради Іван Момот зустрівся з делегацією Фундації Менеджерських Ініціатив та програми "Study Touts to Poland" Республіки Польща, яка перебуває в Україні в рамках другого етапу навчального візиту "Управління проектами".

Польську делегацію представляли директор програми "Study Touts to Poland" Мирослав Скурка, голова правління Фундації Менеджерських Ініціатив  Павел Прокоп, менеджер Фундації  Богдан Юрчук. Пани Скурка та Прокоп поінформували про міжнародну діяльність своїх громадських організацій, зв’язки з Луганською, Донецькою та Харківською областями України.

Учасники зустрічі висловили взаємну зацікавленість у встановленні та подальшому розвитку партнерських стосунків між Фундацією Менеджерських Ініціатив, програмою "Study Touts to Poland" Республіки Польща та Полтавщиною. Зокрема, було прийнято рішення про організацію з наступного року навчальних візитів до Республіки Польщі групи полтавців, які спеціалізуються на розробці проектів розвитку місцевого самоврядування і їх управлінням та мають бажання здобути кваліфікацію експерта з цих питань.

У перспективі навчальні поїздки можна буде організувати для студентів та науковців полтавських вишів, представників громадських організацій.

У зустрічі також взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович, заступник директора Департаменту – начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Дмитро Орлов.


Наверхнаверх