logo
dollar
euro

Обдаровані діти Полтавщини мають шанс отримати 70 додаткових балів при вступі до вишів

11:31 26.10.2013 eye 526
Обдаровані діти Полтавщини мають шанс отримати 70 додаткових балів при вступі до вишів

Учора, 25 жовтня, члени Колегії Міністерства освіти та науки обговорили умови проведення вступної кампанії 2014 року.

Зокрема, директор департаменту вищої освіти МОН Юрій Коровайченко повідомив, що суттєвих змін у порівнянні з Умовами прийому 2013 року, в проекті Умов прийому на 2014 рік не відбудеться.

Незмінними залишаться умови зарахування осіб, які користуються правом позаконкурсного вступу; кількість заяв, що можуть подавати абітурієнти та кількість вищих навчальних закладів, до яких вони подають заяви тощо. Крім того, на виконання доручення Президента України від 27 березня 2013 року щодо підтримки обдарованих дітей, учнівської та студентської молоді у проекті Умов прийому на 2014 рік враховано і найкращі інтелектуальні досягнення дітей. Таким вступникам нараховуватимуть додаткові 70 балів.

Умовами прийому 2014 року, університетам, яким надано постановами Кабінету Міністрів статус дослідницьких, дозволено самим визначити перелік конкурсних предметів з числа всіх, з яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання.

Важливим є те, що пропозиції ВНЗ щодо прийому вступників та випуску фахівців з вищою освітою узгоджуватимуться з Міністерством освіти і науки АР Крим, департаментами освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та регіональними центрами зайнятості.


Наверхнаверх