logo
dollar
euro

До місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 2,5 млрд. грн.

14:24 25.10.2013 eye 349
До місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 2,5 млрд. грн.

Учора в обласному центрі територіальні органи Міндоходів  на засіданні колегії Головного управління Міндоходів Полтавщини підбивали підсумки роботи за 9 місяців 2013 року.

Протягом цього періоду Головним управлінням до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 14,2 млрд. грн. платежів. До загального фонду державного бюджету збір склав 10,3 млрд.грн., що на 5,4% більше минулорічних надходжень. До місцевих бюджетів Полтавщини за січень-вересень надійшло 2,5 млрд. грн., що на 22,1 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року. З початку року Полтавською митницею Міндоходів оформлено експортно-імпортних операцій більш ніж по 27 тисячах митних декларацій. Зовнішньоторговельне сальдо за 9 місяців 2013 року позитивне і складає 386,5 млн. доларів США.

На засіданні, в якому  взяли участь всі керівники структурних підрозділів ГУ Міндоходів, начальники ДПІ, ОДПІ та їх відділень, начальники оперативних управлінь податкової міліції, керівники Полтавської митниці Міндоходів та  митних постів, розглянули й низку інших важливих питань. Зокрема, говорили про забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центрами обслуговування платників податків тощо.

Підсумовуючи  обговорене,  начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний зазначив, що в регіоні необхідно забезпечити комфортні умови для ведення бізнесу і створити сприятливий інвестиційний клімат. Виконати це можливо лише за умови партнерських відносин з представниками бізнесу, адже тільки за таких умов кожен підприємець переконається в тому, що держава є для  нього стабільним і прогнозованим партнером.


Наверхнаверх