logo
dollar
euro

27 жовтня переведемо стрілки годинника

8:43 25.10.2013 eye 983
27 жовтня переведемо стрілки годинника

Україна знову переходить на зимовий час.

У неділю, 27 жовтня 2013 року, о 4 годині за київським часом скасовується літній час переведенням годинникової стрілки на одну годину назад. Звичайно, більшість українців  переводять стрілки годинника напередодні, щоб прокинутись наступного дня вже в "новому часі". Єдина, що радує у переході на зимовий час, це те, що можна поспати на годину довше. Медики твердять, щоб пристосуватись до нового часу, потрібно не менше тижня.

Укрзалізниця, в тому числі й Південна залізниця, вже готова для роботи за зимовим часом. Про це повідомляє прес-служба відомства. Тут вже відкоригували графік руху пасажирських поїздів. Усі зміни були завчасно внесені та узгоджені з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів.

У ніч з 26 на 27 жовтня пасажирські поїзди в дальньому сполученні, які на момент переведення стрілки годинника знаходитимуться в дорозі, до кінцевого пункту прибудуть за скоригованим часом, а поїзди приміського сполучення курсуватимуть уже згідно з "зимовим" часом.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх