logo
dollar
euro

На Закарпатті чиновник вкоїв напад на патрульного

3:27 24.10.2017 eye 133
На Закарпатті чиновник вкоїв напад на патрульного

 

У Закарпатській області, один з чиновників сільської ради, Воловецького району, перебуваючи в нетверезому стані, накинувся на патрульних поліцейських.

Прес-служба Управління патрульної поліції  Ужгорода та Мукачева повідомляє, що дана подія відбулася вчора, 11 квітня, пізно ввечері біля стаціонарного поста «Нижні ворота», коло цього поста зупинилася машина «Шкода Октавія», з машини голосно лунала музика.

Один з патрульних поліцейських підійшов до машини і зробив зауваження водієві автомобіля і попросив зробити музику тихіше. Водій не відреагував на прохання поліцейського, але патрульний під час розмови відчув з салону запах алкоголю.

Чоловік, який сидів в цьому автомобілі і займав місце пасажира вийшов з транспорту і почав сперечатися з поліцейським, після короткої бесіди чоловік накинувся на копа з кулаками. Співробітникам патрульної поліції вдалося втихомирити чоловіка, надівши йому на руки наручники і викликавши слідчо-оперативну групу.

Після даної події з'ясувалося, що правопорушником був чиновник сільської ради.

У даній справі відкрито кримінальне провадження. Правопорушнику загрожує покарання у вигляді виправних робіт до 2-х років або позбавлення волі до 3-х років.

Так що не слід спілкуватися з копами за допомогою стусанів. Вийде собі дорожче.


Автор: Інна Зотова
Наверхнаверх