logo
dollar
euro

Як влада Полтави не опиралася, а прокуратура таки повернула земельні ділянки місту

14:49 24.10.2013 eye 815
Як влада Полтави не опиралася, а прокуратура таки повернула земельні ділянки місту

Прокуратура міста під час перевірки з’ясувала, що рішенням Полтавської міської ради приватному підприємцю був оформлений особистий строковий земельний сервітут для розміщення торговельних павільйонів на земельних ділянках площею 21 та 20 кв. м на вул. Калініна у Полтаві.

Як повідомила прокурор відділу прокуратури Марина Іценко, земля була надана суб’єкту господарської діяльності у користування без проведення земельних торгів, що суперечить вимогам ст. 140 Цивільного кодексу України та шести статтям Земельного кодексу України.

Прокуратура міста звернулася з позовною заявою до господарського суду Полтавської області з вимогою скасувати рішення Полтавської міськради та повернути земельні ділянки у комунальну власність міста. Проте суд відмовив у її задоволенні, що стало підставою для звернення до Харківського апеляційного господарського суду.

Харківський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Полтавської області на рішення господарського суду Полтавської області у справі за позовом прокуратури Полтави до Полтавської міської ради та приватного підприємця. Суд визнав недійсним рішення міської ради, зобов’язавши приватного підприємця звільнити та повернути 2 земельні ділянки у комунальну власність міста.


Наверхнаверх