logo
dollar
euro

6-річна полтавка стала однією з переможниць конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"

9:37 15.12.2019 eye 1888
6-річна полтавка стала однією з переможниць конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"

Цього року вдесяте проходить виставка-конкурс дитячих малюнків "Я хочу жити в якісному світі", яка стартувала 1 квітня. У 2013 році, розпорядженням Кабінету Міністрів України, йому надано статус Національної виставки.

На загальнодержавному рівні організацією конкурсу опікується Державне підприємство "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (ДП "УкрНДНЦ"), на регіональному – центри стандартизації, метрології  та сертифікації. Участь у виставці-конкурсі беруть діти трьох вікових категорій: 5-8; 9-12 та 13-17 років. Переможців визначають у номінаціях: "Я пізнаю якісну продукцію", "Ми архітектори якісного світу", "Кращий плакат на споживчу тематику".

У ДП "Полтавастандартметрологія" регіональних переможців  нагородили 27 вересня. Журі довелося вибирати найкращі серед 224 робіт, присланих на регіональний конкурс. Тільки 9 з них відправились у Київ: "Кинув кіт погану звичку" Кіри Черевань з Полтавської загальноосвітньої школи №26, "Місто майбутнього" Дар’ї Дзюбенко з Комсомольської дитячої художньої школи, "Якість має значення"  Валерії Марченко та "Ми самі створюємо своє яскраве майбутнє" Анастасії Паріченко з Полтавської дитячої художньої школи, "Рідне! Екологічне! Якісне!" Світлани Пушкаренко та "Я хочу жити в якісному світі" Марії Кочерової з Кременчуцької художньої школи, "Весела акваторія" Катерини Масленко, "Українське молоко" Вероніки Лусти та "Обирай справжнє" Ольги Велічковської з Полтавської міської школи мистецтв "Мала академія мистецтв".

Цього року  в національному відборі брали участь 239 робіт, з яких сформована виставкова експозиція. 1-2 листопада 2013 року у приміщені Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" відбудеться національна виставка дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі". Переможців конкурсу нагороджуватимуть 1 листопада під час фінальних заходів 10-го ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості  "100 кращих товарів України".

Серед переможців конкурсу є й полтавка – 6-річна Вероніка Луста, вихованка Полавкської школи мистецтв. Вона перемогла в номінації "Кращий плакат на споживчу тематику" в своїй віковій категорії. Дипломами відзначені роботи 7-річної Кіри Черевань з Полтавської загальноосвітньої школи №26 та 14-річної Анастасії Паріченко з Полтавської дитячої художньої школи.


Наверхнаверх