logo
dollar
euro

Понад 16 тисяч заявників отримали послугу електронного цифрового підпису на Полтавщині

8:45 24.10.2013 eye 332
Понад 16 тисяч заявників отримали послугу електронного цифрового підпису на Полтавщині

Наразі у трьох Центрах обслуговування платників Полтавської області: в Полтаві, Кременчуці та Лубнах працюють пункти реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, де безкоштовно надають ключі для подання звітності та митних декларацій в електронному вигляді.

З початку року послугу електронного цифрового підпису в Полтаві отримали – понад 7 тисяч заявників, в Кременчуці – більш ніж 4 тисячі заявників, в Лубнах – понад 5 тисяч заявників.

На разі фахівці органів Міндоходів області активно працюють в напрямку залучення платників до застосування електронних сервісів та використання інформаційно-комунікаційні технології. Ця робота має результат. Зокрема на сьогоднішній день понад 98% платників ПДВ фізичних та юридичних осіб подають свою звітність до органів Міндоходів області в електронному вигляді. Стовідсотково електронкою звітуються платники акцизного податку. Більш ніж 78% платників податку на прибуток Полтавщини також надають перевагу електронній формі звітування до територіальних органів Міндоходів.

Шановні платники! Заощаджуйте свій час, використовуйте сучасні технології та подавайте звітність до органів Міндоходів у Полтавській області в електронному вигляді, - інформує Головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх