logo
dollar
euro

Стань частиною незалежної журналістики в Україні

7:58 24.10.2013 eye 468
Стань частиною незалежної журналістики в Україні

Команда професійних незалежних журналістів, котра на власній ініціативі розпочала "Громадське радіо", збирає 60 тисяч гривень на розвиток свого проекту.

У середині серпня група журналістів, котрі хотіли робити незалежну і якісну журналістику, почала випускати подкасти на сайті http://hromadskeradio.org/ . Кожен з них уже був реалізованим професіоналом, але їм стало цікаво зробити такий проект як "Громадське радіо", яке б оновило український інформаційний простір.

До складу цієї команди увійшли Ірина Славінська (літературний оглядач "Української правди" і журналу "ШО"), Юрій Макаров (теледокументаліст, культуролог), Андрій Куликов (теле- і радіоведучий), Наталя Соколенко, Сергій Андрушко, Леся Сакада, Олександр Бузюк, Кирило Лукеренко, Володимир Корсунський.

– Ми розпочали нашу справу з нуля, без бюджету, без приміщення, на одному ентузіазмі. І одразу почали записувати програми, – розповів Андрій Куликов, відомий багатьом українцям як ведучий "Свободи слова".
Але якісний інформаційний продукт не може творитися без фінансування. Тому журналісти вирішили зібрати необхідні 60 тисяч гривень на спеціальній платформі для таких цілей – "Спільнокошті" (http://biggggidea.com/project/323/). Кожен бажаючий може дати підтримку своїми грошима заради розвитку свого інформаційного простору і отримувати цікаві подкасти. Крім того, в залежності від суми, якою Ви допомогли проекту, команда "ГР" підготувала кожному благодійнику подарунок, котрий можна побачити на цій платформі.

Андрій-КуликовАндрій Куликов

– Кожен із нас працює зараз як волонтер. І тому ми працюємо на кількох роботах. Ваша фінансова участь дозволить нам зробити "Громадське радіо" нашою основною роботою, – сказала автор проекту на "Спільнокошті" Ірина Славінська.

Ірина-СлавінськаІрина Славінська

 На момент написання даної статті "ГР" отримало вже 36 644 гривні. Повна сума (ще 23 356 гривень) має бути зібрана протягом 53 днів (до 17 грудня), інакше гроші підуть назад благодійникам (за правилами "Спільнокошту" проект має бути профінансований на 100 % за 60 днів).

Нагадаємо, що останнім часом, подібні фандрайзингові платформи стали дуже популярними серед ініціативних команд. Подібним чином було зібрано 35 тисяч гривень на видання "П’ятикнижжя" Григорія Чубая, 12 тисяч гривень на ІІ Міжнародний театральний фестиваль "Документ". Будемо вірити, що "Громадське радіо" теж чекає подібний успіх.

Але долучитися варто!


Наверхнаверх