logo
dollar
euro

Каплін похвалився, що на виборах у ВР переміг Веревського

17:39 23.10.2013 eye 408
Каплін похвалився, що на виборах у ВР переміг Веревського

Народ вже звик, що нардепи брешуть. Роблять це, щоб виставити себе в кращому вигляді, щоб досягти певних результатів, щоб приховати певні відомості, щоб досягти якоїсь мети тощо. Для чого бреше нардеп Каплін, зрозуміти важко, адже він натхненно розповідає неправдиві речі, неправдивість яких легко довести, і, здається, завжди сам вірить в те, про що говорить.

Ось останній приклад. У понеділок, 21 жовтня, нардеп від партії "Удар" разом з представником ВО "Свобода" Андрієм Іллєнком в онлайн-студії "Inpress-клуб" брали участь обговоренні  планів опозиції на президентські вибори. Зокрема, говорили і про перспективи домовленості щодо висунення єдиного кандидата.

Свою промову пан Каплін розпочав з брехні: "Я скажу дуже амбітну річ. Але я хочу, щоб мене зрозуміли і почули. Я маю повне моральне право говорити на цю тему, тому що саме після моїх переговорів з представником "Батьківщини"  (мається на увазі Дмитро Христов. прим. авт.) ми досягли домовленості про те, що він зніме свою кандидатуру на мою користь. І тільки це змогло допомогти нам перемогти найбагатшу людини з ПР Веревського, який підтримувався колишнім та чинним мером Полтави... І він тоді першим , до речі , без узгодження з керівництвом "Батьківщини", поїхав у ЦВК , написав заяву".

Невже у Сергія Капліна настільки коротка пам’ять, що він забув – Андрій Веревський не реєструвався кандидатом у депутати по одномандатному виборчому округу №144. Отже, ніколи не складав конкуренцію Капліну. Веревський пройшов у Верховну Раду під № 46 у списку Парії регіонів. Щоправда, у березні, його позбавили мандата рішенням ВАСУ на підставі 78-ї та 81-ї статей Конституції. Це по-перше. По-друге, треба мати неабияку уяву, щоб заявити про підтримку Веревського Партією регіонів, Мамаєм та Матковським одночасно. І третє. Дмитро Христов не займався самодіяльністю. 14 жовтня 2012 року партія "Удар" зняла 26 своїх кандидатів у мажоритарних округах на користь кандидатів від "Батьківщини". 15 жовтня так само зробила і "Батьківщина": зняла 28 кандидатів на користь "ударівських" і це було рішення з’їзду.

"Казкою" про Веревського та алогічним висновком пан Каплін і закінчив свій беззмістовний виступ в рамках дискусії, яка, насправді не відбулась. Звертаючись до ведучого Євгена Магди, він сказав: "Чи можливо, щоб у Європі проводили таку передачу і поряд з вами сиділи два політики, яким по 30 років, але які вже відомі в країні, які мають багатий досвід, які перемогли олігархів: я - Веревського, а мій колега – Герегу ("свободівець" Андрій Іллєнко. прим. авт.) у своєму окрузі, - у Європі таких політиків немає. А це означає, що у нас надзвичайно конкурентну перевагу молодого українського політикуму. Ми хочемо жити не за поняттями, а за європейськими стандартами, згідно цінностям, які розділяє з нами наш народ".


Наверхнаверх