logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА зустрівся з реальним інвестором

9:22 15.12.2019 eye 696
Голова Полтавської ОДА зустрівся з реальним інвестором

Учора, 21 жовтня, голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко зустрівся з власником компанії HAKA planen.bauen GmbH Йозефом Хойфеле (Німеччина).

Пан Хойфеле є також засновником  ТОВ " ХАКА.УА Свинокомплекси Полтава" зі статутним капіталом у 20 млн. грн., яке вирощуватиме свиней на Полтавщині.

Уже до весни 2014 "донька" німецької компанії HAKA планує ввести в експлуатацію І-у чергу свинокомплексу на 30 тис. голів у с. Ватажкове, Полтавського району. Це буд е перший власний тваринницький проект компанії в Україні. До цього вона спеціалізувалася на будівництві свинокомплексів і виробництві обладнання для них на замовлення. У рамках І-ї черги на комплекс планується завезти близько 6 тис. голів з Німеччини. Бюджет будівництва складе близько 10 млн. євро. Свинокомплекс буде оснащений енергозберігаючим обладнанням, зокрема, планується застосувати технологію самообігріву.

Під час обговорення стану реалізації інвестиційного проекту, пан Хойфеле висловив вдячність  владі регіону за створення сприятливого інвестиційного клімату.  


Наверхнаверх