logo
dollar
euro

У Полтаві ціну на проїзд "заокруглять"

18:49 25.04.2013 eye 60
У Полтаві ціну на проїзд "заокруглять"

У Полтаві проїзд у міських автобусах уже із цієї суботи буде 2 грн. Раніше перевізники бажали підвищити вартість до 2,5 грн. Ціна проїзду в тролейбусі залишиться незмінною – 1,25 грн.

Міська влада погодила ці тарифи із Полтавською обласною адміністрацією та Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету. Такі розцінки чиновники погодили на засіданні 23 квітня. Брати по 2 грн за поїздку в Полтаві почнуть із дня опублікування відповідного рішення на сайті міськради та в газеті «Полтавський вісник». Рішення вже надрукували в комунальній газеті, датованій 26 квітня.

– Із новими тарифами зміни відчують не лише підприємці, – наголошує начальник комунального підприємства «Центральна диспетчерська служба міських пасажирських перевезень» Євген Савчук. – Після Травневих свят ми зберемо всіх перевізників і оголосимо їм вимоги. Ітиметься і про хамство водіїв, і про дотримання правил безпеки. Депутати міськради зі свого боку пообіцяли встановити контроль за порушниками, до якого залучатимуть громадськість.

Нагадаємо, що нещодавно в обласному тервідділенні АМКУ наголошували на відсутності економічних підстав для підвищення тарифів на проїзд і взагалі на незаконності встановленого окремими перевізниками тарифу навіть у розмірі 1,75 грн. І закликали міську владу знизити вартість проїзду до півтори гривні.


Наверхнаверх