logo
dollar
euro

Валерій Пархоменко: "На Полтавщині піклуються про сиріт і дитячий спорт"

16:10 21.10.2013 eye 457
Валерій Пархоменко: "На Полтавщині піклуються про сиріт і дитячий спорт"

Сьогодні Валерій Пархоменко, заступника голови - керівника апарату, під час прес-конференції в ОКІА "Новини Полтавщини" розповів про реалізацію програми "Полтавщина - територія успіху".

Зокрема, мова йшла про розвиток сімейних форм виховання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Валерій Пархоменко повідомив, що у 33 дитячих будинках сімейного типу та 152 прийомних сім’ях на Полтавщині виховується 449 таких дітей. Під опікою та піклуванням  виховуються 1674 дитини. Загалом сімейними формами виховання охоплені  2123 дітей, що становить 83% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В області діють центр соціально-психологічної реабілітації дітей у Кременчуці та Комсомольську, розраховані на одночасне перебування 80 дітей. З 1 січня 2014 обласний притулок для дітей на 50 місць теж діятиме і у Полтаві. У регіоні немає потреб у створенні подібних закладів додатково.

Ще однією темою розмови стала робота управління з питань фізичної культури і спорту  спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування із створення умов доступності  для дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом. Станом на 1 вересня цього року в області нараховувалось 3820 спортивних споруд, у тому числі  2490 спортмайданчиків . 2013-го капітально відремонтовані  1243 майданчиків, з них 711 –  у загальноосвітніх школах та 368 –  в місцях масового відпочинку та в житлових районах. Передбачено модернізувати 60 спортивних та 165 дитячих майданчиків. Завдяки  виконанню програми будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям на 2008-2012 роки, за рахунок кооперації коштів обласного  та місцевого бюджетів, збудовано 14 майданчиків. Цього року в експлуатацію будуть введені майданчики в селах Засулля Лубенського района та Руденківка Новосанжарського, містах Хоролі та Пирятині.

Як повідомив Валерій Пархоменко, за рахунок кооперації коштів державного та місцевого бюджетів у 2011 році переобладнаний оздоровчий комплекс під приміщення ДЮСШ з ігровим спортивним  та тренажерним залами  в смт. Диканьці. В 2012 році реконструйоване приміщення друкарні під ДЮСШ в смт. Решетилівка, районної котельні під  Козельщанську районну ДЮСШ,  Цього року облаштований спеціалізований  боксерський зал в м. Кобеляки, проведений капітальний ремонт плавальних басейнів, приміщень та будівель ДЮСШ № 3 у м. Полтава та ДЮСШ № 2 м. Комсомольська,  легкоатлетичного манежу ДЮСШ № 5  та приміщення ДЮСШ № 1 в м. Полтава. Загалом в області працюють 56 ДЮСШ, в яких займається спортом  понад 16800 дітей та підлітків.


Наверхнаверх