logo
dollar
euro

До Полтави завітав "український Стівен Кінґ"

16:54 20.10.2013 eye 515
До Полтави завітав "український Стівен Кінґ"

18-ого жовтня у приміщенні пабу "Хмільний Бик" письменник Макс Кідрук презентував полтавцям свій новий трилер "Твердиня", котрий уже встиг стати бестселером.

Партнерами заходу виступили "Львівська кав’ярня", фітнес-клуб "Space" і "Оперативная фотопечать". Для незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus", котре стало організатором події, це вже третій літературний гість (до того були Павло Коробчук і Любко Дереш). Для самого ж Макса Полтава стала 17-им містом його книжкового туру (котре стане наймасштабнішим за часи незалежності України).

Загадки ліванського Баальбеку, історія конкістадорських завоювань, чарівне і прокляте місто Паїтіті, непролазні хащі Мадре-де-Діос – все це змішалося у цікавезній презентації Макса. Письменник, котрий створює себе сам, Кідрук тримав увагу слухачів протягом усього вечора.

Як могли древні римляни перетягти 1000-тонні плити на відстань 5 кілометрів, якщо для сучасної техніки рекорд 250 т? Чому інки за сто років втратили свої унікальні технології побудови мегалітів? Що отримав Піссаро як викуп за останнього імператора інків? Це та багато іншого Ви могли б дізнатися, якби завітали на цей вечір.

Кідрук доводить своїм прикладом, що українська сучасна література може бути успішною. Він пише певну норму слів на день, обмежує себе у використанні Інтернету, читає книги, що входять до топових списків. Якщо ти хочеш заробляти собі на життя писанням, то ти мусиш багато читати, – одне з його правил.

У цьому Макс страшенно нагадує одного зі своїх улюблених письменників – короля жахів – Стівена Кінґа. Талант, помножений на дисципліну, вивів Кідрука у список найуспішніших українських письменників.

На цьому наш гість не збирається зупинятися. Опісля свого туру він продовжить писати трилер "Жорстоке небо", котрий буде пов’язаний з авіакатастрофою. Презентувати своє творіння Максим обіцяє вже наступного року і, бачачи його ентузіазм та працездатність, розумієш, що своєї обіцянки він дотримається.

А нам залишається зачитуватися новенькою "Твердинею" і любити сучасну українську літературу!Наверхнаверх