logo
dollar
euro

Сьогодні рятувальники з правоохоронцями "рейдували" на місцях продажу грибів

13:00 19.10.2013 eye 505
Сьогодні рятувальники з правоохоронцями "рейдували" на місцях продажу грибів

Восени, в сезон грибів, люди щороку труяться грибами.

Нещодавно, наприклад, у Кременчуці гриби вклали на лікарняне ліжко 14-річну дівчинку і 64-річну жінку. Основною причиною отруєнь є помилкове збирання та вживання отруйних чи, умовно їстівних, грибів, а також неправильне приготування із них страв.

Сьогодні, 19 жовтня працівники обласного Управлінням ДСНС України спільно з працівниками міліції проводили рейд на одному з ринків Полтави, під час якого виявлено велику кількість місць продажу грибів.

Продавці, з якими розмовляли "рейдовики", клялися, що вони добре розуміються на грибах, але в ході розмови з’ясувалося, що їхні знання недосконалі. Багато хто з покупців і не приховували,  що не розуміються на грибах, тому і не збирають їх, а лише купують на ринках. Саме такий стан речей призводить до непоодиноких випадків отруєння дикорослими грибами.

Управління ДСНС України у Полтавській області звертається з проханням до всіх громадян утримуватися від покупки дикорослих грибів на стихійних ринках, аджене відомо, де і коли вони були зібрані. Навіть їстівні гриби, що ростуть поблизу автодоріг, сміттєзвалищ, промислових підприємств несуть в собі небезпеку.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх