logo
dollar
euro

У Полтаві знадобилось втручання прокуратури, щоб оновити реабілітаційні програми для трьох інвалідів

15:36 16.12.2019 eye 980
У Полтаві знадобилось втручання прокуратури, щоб оновити реабілітаційні програми для трьох інвалідів

Під час перевірки прокуратура виявила, що Полтавська міжрайонна медико-соціальна експертна комісія № 2 не у повному обсязі виконує свої повноваження щодо складання або коригування індивідуальної програми реабілітації інвалідів, в якій визначаються реабілітаційні заходи і строки їх виконання.

Так встановлено, що троє інвалідів не мали засобів реабілітації, не отримували належної допомоги у відновленні та компенсації порушених функцій організму майже рік. Як зазначає старший прокурор прокуратури Ленінського району міста Ольга Масіч, МСЕК  зобов’язана не рідше одного разу на два роки переглядати реабілітаційні заходи, передбачені індивідуальною програмою. З метою усунення порушень прокуратура району внесла подання.

Головний лікар Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи задовольнив подання прокуратури Ленінського району Полтави, внесене йому за результатами прокурорської перевірки. Медики переглянули реабілітаційні заходи для трьох інвалідів, передбачені індивідуальною програмою.


Наверхнаверх