logo
dollar
euro

На Полтавщині триває Європейський тиждень місцевої демократії

5:16 21.07.2019 eye 309
На Полтавщині триває Європейський тиждень місцевої демократії

На підтримку ініціативи Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, у 2007 році біло започатковане щорічне проведення в Україні Європейського тиждня місцевої демократії. Цього року він триває з 14 по 20 жовтня.  

Проводиться він саме в такі терміни, адже 15 жовтня – дата відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році.

У Миргороді, в рамках європейського тижня, представники міської влади зустрілись із лідерами громадських організацій "Молодіжний парламент м. Миргорода", "Миргородська молодіжна рада" та "За нами майбутнє". На зустрічі, ініційованій відділом освіти, відділом у справах спорту, сім’ї та молоді та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, активісти молодіжок дізнались про структуру міської влади, про послуги, які надаються виконавчими органами міської ради тощо.

19 жовтня у Полтаві в приміщенні Малої академії мистецтв відбудеться фестиваль, присвячений Європейському тижню місцевої демократії, в якому візьмуть участь кращі мистецькі школи міста та області.


Наверхнаверх