logo
dollar
euro

Із 1 листопада починається реєстрація на пробне ЗНО

9:07 18.10.2013 eye 782
Із 1 листопада починається реєстрація на пробне ЗНО

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, який відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у трьох областях, в тому числі і Полтавській, повідомляє, що інформація про особливості реєстрації на пробне тестування буде оголошена 29 жовтня 2013 року.

Наразі відомо, що реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні триватиме з 1 по 30 листопада. 2013 року. Вартість пробного тестування з одного предмета складає 89 грн.

Учасник пробного тестування може обрати один предмет в кожен із днів проведення пробного тестування.

Реєстрація учасників пробного тестування здійснюватиметься на  підставі заяв, згенерованих після використання спеціальної комп’ютерної програми, яка буде розміщена на веб-сайті ХРЦОЯО, та, надісланих поштовим зв’язком на адресу ХРЦОЯО, і оплати витрат на проведення пробного тестування згідно зі згенерованими квитанціями.

Учасник пробного тестування може додати предмет пробного тестування протягом періоду реєстрації. У такому разі особа має надіслати заяву повторно.

Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного тестування учасник отримає доступ до інформації про місце та час проходження пробного тестування. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт пробного тестування, яке буде розміщено на веб-сайті ХРЦОЯО.

Пробне тестування проводитиметься:

22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або  іспанська мова за вибором);

29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного тестування після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

Також, результат учасника пробного тестування може бути встановлений за шкалою 100-200 балів за умови використання учасником спеціального сервісу з визначення результатів пробного тестування , який буде розміщений на веб-сайті ХРЦОЯО.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх