logo
dollar
euro

Полтавська влада "покращила" процес поховання

15:52 17.10.2013 eye 846
Полтавська влада "покращила" процес поховання

Учора Полтавський міськвиконом прийняв рішення "Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, що надаються ритуальною службою м. Полтава – комунальним  підприємством "Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування".

До цього часу ритуальні послуги надавалися населенню міста за цінами та тарифами, затвердженими керівником підприємства та встановленими фізичними особами підприємцями.

Проект документа з’являвся на сайті міської влади ще з червня то в розділі "для обговорення", то в розділі "проекти рішення міськради". Напевно міський голова вирішив не заморочуватися з депутатами, які час від часу здають незручні питання, і тарифи були затверджені міськвиконкомом.

тарифи_на-поховання_додаток
Нагадаємо, Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України у травні цього року оштрафувала комунальне підприємство "Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування" на 17 тис. грн. за зловживання монопольним становищем –  застосування економічно необґрунтованихі тарифів на ритуальні послуги. Одночасно, антимонопольники констатували, що такі порушення на ринку ритуальних послуг стали можливими внаслідок бездіяльності Полтавського міськвиконкому, який мав встановити і затвердити тарифи в межах діючого законодавства. Таким чином, міськвиконком, прийнявши вищезгадане рішення, виправляв свої помилки. Та чи відповідають прийняті ними тарифи чинному законодавству, економічній доцільності й здоровому глузду, вірогідно не завадило б перевірити хоч тим же анти монопольникам.

На жаль, спроби коригувати тарифи у Мамая та його команди ще жодного разу не пройшли без соціального збурення і критики або санкцій збоку контролюючих органів.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх