logo
dollar
euro

У Семенівській лікарні з порушеннями витрачали державні кошти

9:16 17.10.2013 eye 1977
У Семенівській лікарні з порушеннями витрачали державні кошти

Фахівці Лубенської об'єднаної державної фінансової інспекції під час планової ревізії Семенівської центральної районної лікарні нарахували чимало порушень, через які  втрата фінансових та матеріальних ресурсів склала 116,5 тис. грн. Перевіряли діяльність медичного закладу з 01.05.2011 по 01.08.2013.

Зокрема, до районного бюджету надійшли не в повному обсязі кошти, які мали бути перераховані туди після відчуження майна територіальної громади медичним закладом.  Попередньою ревізією були виявлені  випадки незаконної виплати зарплатні.  Ці кошти також не були відшкодовані державі, більше того, витрати на оплату праці в закладі  продовжували завищувати. Зафіксовані також порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Тим часом, лікарня недоотримала  орендну плату від орендарів за оформленими договорами і покривала за рахунок власних коштів  витрати сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг.

Фінансові порушення, виявлені інспекторами, частково усунуті. П’ять посадових осіб лікарні притягнуті до адміністративної відповідальності. До Семенівського районного суду переданий протокол за порушення законодавства про здійснення закупівль за державні кошти. Про результати ревізії поінформовані правоохоронні органи району та Семенівська райдержадміністрація.


Наверхнаверх