logo
dollar
euro

«Полтавчанка-ПНПУ» перша в аматорській лізі

15:55 24.04.2013 eye 63
«Полтавчанка-ПНПУ»  перша в аматорській лізі

15-17 квітня у спорткомплексі Полтавського Національного Педагогічного Університету пройшов фінал Чотирьох Вищої Аматорської Ліги України серед жінок сезону 2012/2013.

За підсумком попереднього етапу серед 12 команд кращими стали: «ЗІЕІТ«-Запоріжжя, «Полтавчанка-ПНПУ«-Полтава, «ХГЗВА-Колос«-Харків і «Інваспорт«-Київ.

У перший ігровий день «ЗІЕІТ» обіграв «ХГЗВА-Колос» 3:1, а господарі майданчика «Полтавчанка-ПНПУ» (3:0) обіграла «Інваспорт».

У другий день пройшли зустрічі між сусідами по турнірній таблиці, в матчі «ХГЗВА-Колос«-Харків і «Інваспорт«-Київ перемогли Киянки в напруженому протистоянні (2:3).

А зустріч між головними претендентами на золото «Полтавчанка-ПНПУ» і «ЗІЕІТ» закінчилася тріумфом перших (3:1).

В останній ігровий день «Полтавчанка» прогнозовано обіграла команду з Харкова «ХГЗВА-Колос« (3:0)

А ось «Інваспорт» дав бій, що вже стала срібленим призером команді «ЗІЕІТ«-Запоріжжя, якій тільки в п'ятому сеті вдалося здобути перемогу (2:3).

За підсумком фіналу 4-ох, Четверте місце посіла команда «ХГЗВА-Колос«-Харків, набравши 1 очко у фінальному тури плюс 2 бонусних очка за 3 місце в попередньому етапі.

Третє місце зайняли киянки «Інваспорт» набрали 3 очки у фіналі, плюс одне очко за 4 місце в попередньому етапі.

Срібним призером став «ЗІЕІТ«-Запоріжжя - 5 очок у фіналі, плюс 3 очки за друге місце в попередньому етапі.

І Переможцем стали господарі фіналу - команда «Полтавчанка-ПНПУ«, що набрала максимальну кількість очок: 9 у фіналі і 4 в попередньому етапі за 1 місце.


Наверхнаверх