logo
dollar
euro

Сервіс "Пульс" - індикатор якості роботи органів Міндоходів

22:21 11.12.2019 eye 1133
Сервіс "Пульс" - індикатор якості роботи органів Міндоходів

Продовжує свою роботу популярний телефонний сервіс "Пульс", який активно працює заради позитивних змін у системі обслуговування суб’єктів господарювання усіх форм власності та громадян.

Він виявляє факти корупції та неякісного обслуговування платників податків, як результат - ліквідація тов будь-яких перешкод, що стоять на заваді підприємницької діяльності суб’єктів господарювання. Результат може побачити кожен, хто користується його послугами.

Роботу сервісу спрямовано на забезпечення довіри платників податків та громадян до Міністерства, формування у них впевненості у дієвості механізму подолання корупції. Про таку стратегічну позицію свідчать результати роботи сервісу.

Так, станом на 01.10.13 з початку року органами Міндоходів у Полтавській області отримано 58 телефонних звернень та розглянуто без порушень термінів.

Найактуальнішими темами, що порушувались у зверненнях, були питання щодо діяльності органів Міндоходів - 23 (39,7%), проблеми при реєстрації податкових накладних в ЄРПН та при поданні звітності, як в електронному вигляді, так і на паперових носіях - 23 запити (39,7%), реєстрації платником ПДВ - 8 (13,8%), перевірок СГ – 4 (6,9%). На всі порушені у зверненнях питання, після відповідного розгляду, платники податків та громадяни отримали вичерпні відповіді.

Більшість звернень розглядаються протягом 3 робочих днів та вирішуються по суті, згідно чинного законодавства. Cлід відмітити, що завдяки оперативному реагуванню відповідальних посадових осіб податкових органів області на повідомлення заявників 27 інформаційних запитів, або 46,6%  було опрацьовано протягом однієї доби. Є звернення, що потребують додаткового опрацювання, але таких незначна кількість.

Нагадуємо, що пряма телефонна лінія 0-800-501-007 або (044) 284-00-07 працює цілодобово в режимі зворотнього зв’язку, тобто, після вирішення питання заявника інформують про результати розгляду та вжиті заходи. Якщо заявник зареєстрований як анонім, то результат розгляду йому не надають, - інформує головне управління Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх