logo
dollar
euro

"Полтавагаз" та "Кременчукгаз" оштрафували антимонопольники

14:46 15.10.2013 eye 463
"Полтавагаз" та "Кременчукгаз" оштрафували антимонопольники

Завинили ці підприємства тим, що посідаючи монопольне становище на ринку видачі технічних умов на підключення об’єктів до системи газопостачання, незаконно вимагали від замовників встановлювати побутові лічильники виключно мембранного типу і включати цю вимогу в ТУ. Крім того, встановлювали дворічний терміну дії ТУ, які видавались як юридичним, так і фізичним особам, що теж є порушеннями.

ПАТ "Кременчукгаз" також змушувало клієнтів замовляти експертизу проекту  виключно у ДП "Східний експертно-технічний центр", а ПАТ "Полтавагаз" не дотримувалось терміну виготовлення технічних умов на газопостачання об’єктів в 10 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Підприємства визнали порушення законодавства про захист економічної конкуренції та вжили заходи щодо їх припинення. І все ж таки, Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ "Полтавагаз" та ПАТ "Кременчукгаз" загалом на 102 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.


Наверхнаверх